Zasady i warunki

AKURATNE Biuro rachunkowe to marka należąca do Dobre Idee Sp. z o.o., spółki prawa polskiego zarejestrowanej pod numerami: KRS 0000624359, REGON 36476359800000, NIP 8992792763 z siedzibą przy al. Karkonoska 10, 53-015 Wrocław, Polska („my”, „nas”, „nasz”). Firmę reprezentuje Zarząd w osobach Małgorzata Potoczna, Jarosław Potoczny.

ZASADY I WARUNKI

Poniższe Warunki będą miały zastosowanie do:

  • korzystanie z naszej strony internetowej
  • nasze dostawy produktów i usług
  • i ogólnie nasze relacje z Tobą.

Wchodząc, uzyskując dostęp lub korzystając w jakikolwiek sposób z naszej strony internetowej, zgadzasz się przestrzegać wszystkich naszych Warunków. Ponadto, gdy rezerwujesz od nas jakiekolwiek usługi i produkty, będziesz to robić zgodnie z Warunkami na tej stronie. Kontynuując rezerwację, potwierdzasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś wszystkie niniejsze Warunki i zgadzasz się na ich przestrzeganie. Niniejsze Warunki mogą od czasu do czasu ulegać zmianom. Akceptujesz, że jesteś związany warunkami obowiązującymi w momencie rezerwacji.
Polityka zwrotów/anulowania
Wszystkie poniesione opłaty, zakupione produkty i usługi nie podlegają zwrotowi, chyba że zaznaczono inaczej. Jeśli uzgodniono plan płatności, zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności za zrealizowanie uzgodnionych płatności w uzgodnionych terminach.
Poufność
Zdajesz sobie sprawę, że podczas naszej wspólnej pracy możesz ujawniać cele, plany na przyszłość, sprawy biznesowe, informacje o pracy, dane osobowe i inne tego typu informacje prywatne. Nie będziemy w żadnym momencie, bezpośrednio ani pośrednio, dobrowolnie wykorzystywać takich informacji dla własnej korzyści ani ujawniać tych informacji osobom trzecim. Nie ujawnimy dobrowolnie, że jesteś w relacji coachingowej bez Twojej zgody.

TWOJA AKCEPTACJA NINIEJSZYCH WARUNKÓW

Korzystając z tej Witryny, wyrażasz zgodę na tę politykę. Jeśli nie zgadzasz się z tą polityką, nie korzystaj z naszej Witryny. Dalsze korzystanie z Witryny po opublikowaniu zmian w niniejszej polityce będzie uważane za akceptację tych zmian.

Wrocław, 12.10.2022

Zapytaj o ofertę – oddzwonimy!

Biuro rachunkowe AKURATNE
Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godz. 8 – 16

kom. 531 844 459

ul. Karkonoska 10
(budynek Radia Wrocław, pok. 102)
53-015 Wrocław